Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Fakat paket satın alırken şirketin güvenilir olmasına özen gösteriniz. Lazer epilasyon uygulaması için gideceğiniz merkezin alt yapısına dikkat ediniz.

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması için kullanılan farklı lazerler söz konusudur. Genellikle internet sitelerinde de gözlendiği gibi çoğu merkezde tek bir lazer çeşidi bulunmaktadır. Bu lazer çeşidinin en iyi lazer olduğu lanse edilmektedir. Fakat böyle bir şey yoktur. En iyi lazer kavramı tamamen reklam amaçlıdır. Lazerler farklı cilt ve kıl tiplerinde farklı etkiler gösterir. Bu nedenle tüm lazer tiplerinin bulunduğu merkezleri tercih etmek uzun vadede sizin için daha ekonomik olacaktır. Tekbir lazerle mükemmel sonuçlar elde edilebilse idi başka lazerlerin üretim ihtiyacı doğmazdı. Reklam amaçlı söylemleri dikkate almadan konunun uzmanı dermatologlarla bağlantı kurunuz.

DİODE LAZER EPİLASYON

Bu lazer tipi teknik özeliklerinden dolayı tüm kıl ve cilt tiplerinde kullanılabilir. çok başarılı lazer sistemlerindendir. Dünyada da çok tercih edilen lazerler dendir. Derinde yerleşimli kıllara başarılı lazerler dendir. Melanin tutulumu iyi olduğundan epilasyon amacı ile kullanılan başarılı bir lazerdir. Bu iki özelliği özellikle diğer lazerlerin düşük başarı gösterdiği yüz, boyun, ense, sırt, kol tüylerinde bu lazerin daha başarılı olmasını sağlar. Bu lazer sistemi tüm vücut bölgelerinde ve koyu tenli kişilerde de kullanılabilmektedir.

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON

Bu lazer sistemi popüler lazerlerdendir. Cilt tipi açık kimselerde kullanılabilir. Bu kimselerde koltuk altı, bacak, genital bölgede daha çok tercih edilir. Tercih sebebi kullanım pratikliğidir. Bu lazerde dikkat edilmesi gereken en önemli şey derin yerleşimli kıllardan kullanılmamasıdır. özellikle yüz bölgesi gibi hormon duyarlı alanlarda tüy azalması yerine artışa sebep olabileceği unutulmamalıdır.

ND: YAG LAZERLER

çok koyu tenlerde epilasyon için tasarlanmış bir lazerdir. Etkinliği konusunda şüphe olmasa da ağrılı bir lazer olması önemli dezavantajların dandır. Derine indiğinden dikkatli kullanımı önerilir.

Lazer epilasyon fiyatlarının internette bildirimi kurumlarca yasaklandığından size bir kurum listesi sunamayacağız. Yukardaki lazer epilasyon fiyat listesi bilinen merkezlerden alınarak derlenmiştir. Fakat yandaki görsele tıklayarak size en yakın merkeze ulaşarak fiyatları sormanız ve cevap almanız mümkün.

Lazer epilasyon uygulamalarında fiyatlar bölgeye göre ve seans fiyatı olarak belirlenir. Fiyatlar için toplu ödeme kampanyaları ve paket program bildiren merkezlerde vardır. Fakat bitene kadar bildirilen kampanyalara itibar etmemenizi öneririz.

Lazer epilasyon uygulamalarında fiyattan ziyade merkezin tecrübesi, doktor ve özellikle uzman doktorlar tarafından yönetilmesi, birden fazla lazer tipini barındırması örneğin mutlaka alexandrite ve diode lazerlerin bulunması gibi kriterleri gözet melisiniz. Yani özet olarak siz uygulama yaptıracağınız merkezi titizlikle seçiniz. Fiyatı her zaman ikinci planda düşünün.

Daphne Lazer